Přihláška

Přihlásit své dítě do naší školky/jeslí můžete kdykoliv v průběhu roku. Po vyplnění přihlášky, jejím osobním odevzdání ve školce a složením rezervačního poplatku (2000 Kč), máte místo ve školce závazně rezervováno. Rezervační poplatek je odečten z prvního měsíčního školného. V případě, že dítě do školky nenastoupí, rezervační poplatek je nevratný.

Přihlášku můžete vyplnit a odeslat také on-line, po jejím obdržení Vás budeme kontaktovat a domluvíme si s Vámi schůzku. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme!

Při odeslání přihlášky automaticky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů vyplněním osobních údajů svých, nebo dítěte, a rezervací, vyjadřujete SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ za účelem účasti v Dětské skupině provozované společností Spolek MAM Prostor, U Teplárny 3, 150 00 Praha 5 Košíře, IČO 04302427, info@mamprostor.cz, tel.: +420 727 877 199. Tento souhlas lze kdykoliv odvolat a je poskytován na dobu účasti v kroužcích plus 1 rok.

Více informací o tom, jakým způsobem chráníme vaše osobní údaje si přečtěte ZDE.

Měsíc a rok narození dítěte