Přihláška

Přihlásit své dítě do naší dětské skupiny můžete kdykoliv v průběhu roku, pokud to umožní volná kapacita.

Přihlášku můžete vyplnit a odeslat on-line. Po jejím obdržení Vás budeme kontaktovat a domluvíme termín prohlídky dětské skupiny, na které Vás budeme informovat o podmínkách a termínu nástupu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme!

Po závazném potvrzení docházky Vám zašleme fakturu s rezervačním poplatkem dle aktuálního Ceníku a po jeho úhradě máte místo závazně rezervováno. Rezervační poplatek je brán jako vratná záloha, která Vám bude vrácena po ukončení docházky. V případě, že dítě nenastoupí, rezervační poplatek je nevratný.

Při odeslání přihlášky automaticky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů vyplněním osobních údajů svých, nebo dítěte, a rezervací, vyjadřujete SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ za účelem účasti v Dětské skupině provozované společností Spolek MAM Prostor, U Teplárny 3, 150 00 Praha 5 Košíře, IČO 04302427, info@mamprostor.cz, tel.: +420 727 877 199. Tento souhlas lze kdykoliv odvolat a je poskytován na dobu účasti v kroužcích plus 1 rok.

Více informací o tom, jakým způsobem chráníme vaše osobní údaje si přečtěte ZDE.

Měsíc a rok narození dítěte