Pobočka Stodůlky

POZOR! Od 1.9. 2023 otevíráme novou pobočku ve Stodůlkách!

Protože jsme celý školní rok museli odmítat nové děti kvůli naplněné kapacitě na Malvazinkách, rozhodli jsme se pro Vás od 1.9.2023 otevřít novou pobočku dětských skupin MAM Prostor v ulici Běhounkova 2309/17 ve Stodůlkách.

Celý koncept a ducha MAM Prostor se pokusíme přenést i do Stodůlek, protože věříme, že klidný a respektující přístup k dětem v domácím prostředí je pro rozvoj dětí nejdůležitější. Stejně tak lety prověřený adaptační program, harmonogram dne a cenové podmínky zůstávají jednotné pro obě pobočky.

Podařilo se nám najít krásné prostory, kam se vejdou 4 třídy. Každá třída je prostorná s maximální kapacitou 12 dětí. Nová pobočka se nachází na sídlišti Stodůlky v klidné lokalitě s rozlehlým parkem ve vnitrobloku plným herních prvků v docházkové vzdálenosti.

Od metra Hůrka se k nám dostanete pešky 10 minut. Z autobusové zastávky Nušlova 4 minuty. Před domem je možnost zaparkování bez modrých zón.

V této chvíli pilně pracujeme na přípravě nových prostor, ve kterých se děti budou cítit jako doma. Naše pokroky budeme zaznamenávat a sdílet s Vámi radost z tvorby něčeho nového.

Zapsat své dítě můžete na pobočku Stodůlky na tomto odkaze!

Těšit se můžete na tyto krásné třídy!